Programovanie PLC, PAC a HMI

Programovanie riadiacich systémov PLC a PAC značiek Siemens, Allen-Bradley (Rockwell Automation) je našou hlavnou doménou. Ponúkame programovanie pre jednoúčelové stroje alebo výrobné linky, údržbu a diagnostika existujúcich programov, ako aj doplnenie algoritmov do existujúcich systémov.

Pri programovaní používame najnovšie metódy a ovládame všetky dostupné programovacie jazyky od uvedených výrobcov. Zároveň sa však vieme prispôsobiť štandardom zákazníka a vytvoriť tak zrozumiteľný kód pre interných zamestnancov firmy.

Programovanie frekvenčných meničov a servo pohonov

Množstvo aplikácií zahŕňa aj pohony. Naši inžinieri majú skúsenosti s programovaním frekvenčných meničov, ich parametrizovaním, rovnako tak aj so servo pohonmi a ich ladením.

HMI a SCADA aplikácie

Vizualizačné aplikácie HMI a SCADA – velínové a panelové aplikácie, bývajú často neoddeliteľnou súčasťou projektov. Tvorba týchto aplikácií býva často prácna a časovo náročná, avšak jej výsledok je do veľkej miery posudzovaný obsluhou a pre úspešnosť projektu je veľmi dôležitá. Preto dbáme na vysokú kvalitu týchto aplikácií, ich vzhľadu a funkčnosti.